Карта сайта

Карта сайта

Группа в

Группа в Facebook Адвокат Кормушин Юрий Александрович Киев



Можу повернуть земельний пай якщо уклали договір оренди земельного паю на 49 років ? Я передумав
Юридическая консультация Киев - Земельное право

Дата 08.12.2018

Имя: Зоя

Город: Можайськ

Вопрос

Чи можливо повернути свой пай зданий в оренду на сорокдевять год ? З чого починать чтоб вернуть пай ?

Ответ

Треба знати на якій підставі ви хочете визнати договір оренди земельного паю недійсним. Відповідно до ст. 215 ЦК України підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами першою-третьою, п'ятою та шостою статті 203 ЦК України. Більше інформації треба знати для відповіді на ваше питання.