Карта сайта

Карта сайта

Группа в

Группа в Facebook Адвокат Кормушин Юрий Александрович КиевСусід відмовляється від погодження меж земельної ділянки. Що робити щоб внести земельну ділянку до кадастру ?
Юридическая консультация Киев - Земельное право

Дата 10.12.2018

Имя: Валентина

Город: Киев

Вопрос

У мене земельне питання. Є акт про приватизацію земельної ділянки від 2002 року. Але вона не внесена до кадастру, а щоб внести її туди, потрібно виготовити техдокументацію, а для цього погодити з сусідами межі ділянки. Один сусід категорично відмовляється погодити межі.

Землевпорядна організація, з якою уклали договір на виготовлення технічної документації, в присутності мене та цього не згідного сусіда і представника сільської ради встановила межі земельної ділянки в натурі і закріпила це межовими знаками встановленого зразка. Чи треба тепер після цих дій сільській раді бути свідком, що сусід відмовляється підписувати межі? Це тягнеться вже з червня місяця. Як можна прискорити цей процес ?

Ответ

Під час винесення меж в натурі було складено акт яким зафіксовано цей факт. Даний акт і є підтвердженням, тому ніяких свідків сільської ради не потрібно.