Карта сайта

Карта сайта

Группа в

Группа в Facebook Адвокат Кормушин Юрий Александрович Киев



Як будуть оподатковуватись кошти якщо їх переводити близьким з-за кордону ? Чи треба щось платити державі ?
Юридическая консультация Киев - Налоговое право

Дата 05.08.2018

Имя: Андрей

Город: Кропивницкий

Вопрос

Чи можу я з Чехії переводити гроші дружині зі своєї банківської карти на її робочу ? Наприклад, щомісяця 12-13 тисяч грн. Це якось буде оподатковуватись ?

Ответ

Так, буде оподатковуватись, якщо все робити по Закону. Сума іноземного прибутку оподатковується 18 % податку на прибуток і півтора % військового збору (п. 167.1, пункти 1.2, 1.3, п. 161 підрозділу 10 р. ХХ, п. 170.11 НКУ. Проте в білшості випадків люди користуються звичними методами – міжнародними системами переказів (Western Union, MoneyGram, Intel Express), платіжними картами, SWIFT-переказами, електронними платіжними системами (Moneybookers, WebMoney).